BMW 220

Shitet nga: Bmw 05 Gush 10:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 144 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

3 900 EUR

Viti: 2007
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seri 2 / BMW
Modeli: 220
Bmw 320 ne gjendje shume te mire vetura eshte me targa te anglise dhe vollani ne anen e djatht anglez
Vetura eshte ne fund te vitit 2005

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim