BMW

Shitet nga: asman 07 Gsh 11:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

13 500 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: X-modele / BMW
Modeli: X3
VETURA OSHT E PO SA ARDHUR NA ZVICRRA DHE ëSHT NE GJENDJE SHUM TE MIR PER MA SHUM INFO MUN TE NA KONTAKTONI NE NR 045403965
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim