U SHIT FLM MERRJEP NGA AUTO XENI

Shitet nga: AUTO SALLONI XENI 29 Tet 13:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 800 EUR

Viti: 2007
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 0 - 4 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: X-modele / BMW
Modeli: X3
SHES BMW X3 2.0 DIZEL 6 SHPJECI FACELIFE VITI I PRODHIMIT NE FUND TE 2007 ESHT SHUM NE GJENDJE TE MIR TEKNIKE DHE SHUM I RUJSHEM SI MRENA DHE JASHT HARGJIMET E VOGLA POSEDON :KLIMATRONIK,ABS,AIRBAG,ESP,4X4, FELLNE ME GOMA TE MIRA ,KARRIGAT LIKUR,PULLA NE VOLLAN,TEMPOMAT,REGJISTRIM 1 VJET PER ME SHUM NE NR 045632723
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim