Shes bmw urgjent

Shitet nga: Avni Tahiri 17 Mar 17:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 900 EUR

Viti: 2012
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: X-modele / BMW
Modeli: X5
Shes xhipin bmw urgjent
Automatik benzin eshte ne fund te vitit 2012 dhe e persorune shum pak
Ka enterier konfort dhe nuk e ndrroj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim