U SHIT FLM MERR JEP NGA AUTO XENI

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AUTO SALLONI XENI 05 Jan 15:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

9 800 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: X-modele / BMW
Modeli: X5
SHES BMW X5 3.0 DIZEL MODIFIKANT AUTOMATIK VITI I PRODHIMIT NE FUND TE 2004 ESHT SHUM NE GJENDJE TE MIR TEKNIKE DHE SHUM I RUJSHEM SI MRENA DHE JASHT POSEDON :KLIMATRONIK,ABS,AIRBAG,NOVIGACION TE MADH ,KARRIGAT LIKUR,PULLA NE VOLLAN,PANARAM,SENZORA PARKINGU,XENON,REGJISTRIM 5 MUAJ PER ME SHUM NE NR 045632723
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim