U SHIT FLM MERR JEP NGA AUTO XENI

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AUTO SALLONI XENI 02 Shk 14:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 500 EUR

Viti: 2004
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: X-modele / BMW
Modeli: X5
SHES X5 3,0 DIZEL AUTOMATIK VITI I PRODHIMIT NE FUND TE 2003 ESHT SHUM NE GJENDJE TE MIR TEKNIKE DHE I RUJSHEM SI MRENA DHE JASHT POSEDON :KLIMATRONIK ,Abs,Airbag,Esp,4x4,Navigavion,Tv,DVD ,Karrigat Likur ,Karrigat me Nxemje Para Dhe Mbrapa,Senzora Parkingu,Fellne me gona te mira Regjistrim 10 MUAJ PER ME SHUM NE NR 045632723
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim