U SHITTT

Shitet nga: auto salloni aldioni 09 Jan 14:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2005
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: X-modele / BMW
Modeli: X5
Shes bmw x5 3.0 i benzin viti fund 2004
vetura asht me tabela rks regjustrim deri mujin e 7 2016 vetura asht shum ne gjendje te mir teknike dhe optike asht e rujtun shum si mrrnda ashtu edhe jasht
posedon , klimatronik . navi tr madh + dvd -tv
karrika likur memorje , komanda timon , shyber nalt
tempomat , drita xenon bi xenon etj etj

Nr kontakti 045 368 718 ose 045 207 206
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim