Bmw 320 diesel 2002

Shitet nga: Armend tafolli 14 Mar 16:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 800 EUR

Komuna: Ferizaj
Shes BMW 320 diesel karavan me 5 dyer. Ka 217 mij kilometra te garantuara me liber servisi nga zvicrra, veturen e kam vozit ne zvicerr dhe ne korrik te 2013 e kam pru ne kosove dhe e kam doganu dhe e kam vozit ne pushim kur jam ardh vetura asht ne gjende shum te mir(motorrike teknike elektrike) te gjitha ne rregull posedon klim air bag senzora radio cd fellga te aluminit etj. Regjistrim ka deri me 02.09.2015 . Per me teper mundeni mei pa fotot edhe mem kontaktu ne ket nr 045 269 916 . Ju mirpresim faliminderit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim