Bure 1000 litra dhe 200l

Shitet nga: Ferizaj 22 Pri 16:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
12345


Bure. 1000 litra. Cmimi[
200 litr. Cmimi [

Rezervar

kontakti deri ora 20
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim