voyager 2.5 crd motori mercedes al inklusiv 6 uls

Shitet nga: mili 25 Nën 14:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 850 EUR   2 500 EUR

Viti: 2001
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E verdhë/artë
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Chrysler
Modeli: Voyager
chrysleri eshte vp 2001 motorrin dhe ndrusin e shpejtsive mercedes 2.5 crd me 6 ulse i ka te gjitha senet qe munet me i pas ni kerr perveq gps ne gjendje jashtzakonishte te mire teknike dhe vizuele vetem ne pjesen e mram eshte pak i grritht edhe branikun pak te gjitha senet tjera i ka shum mire edhe hargjimet i ka shum te vogla i ka 140 ps eshte me tabela te frances muni edhe ne viber me thirr 0037744774724
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim