MOTORR PER CITROEN DISSEL 1.9

Shitet nga: Arsimi 16 Dhj 19:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Viti: 1996
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Citroën
Modeli: BX
Shes motorrin per citroen dissel 1.9 motorri esht shum i mir dhe i ruajtun 045216791 ose 049500259
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim