Citroën Bergingo -00

Shitet nga: Jeton 17 Jan 17:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2000
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 0 - 4 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Citroën
Modeli: Berlingo
Citroën Berlingo 1.9 Diesel ne gjendje te rregullt dhe punon shum mir Ka 1 vit regjistrim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim