Citroen Berlingo 1.9Dizel RKS 6MUJ-00

Shitet nga: 045 519 744 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 800 EUR

Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Citroën
Modeli: Berlingo
Citroen Berlingo 1.9 Dizel punon shum mir.Ne gjendje shum te mir teknike.Servisimi i kryer me 05.12.2016.(Vaj Filtera)Me goma te reja(Sava).Regjistrim deri me 26.05.2016.Posedon 5 ulse te improvizuara(Jo fabrikisht)shum funksionale.Vetura nuk asht hipotek dhe esht ne emrin tim personal.Shum e gatshme per pun.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim