Citroen Berlingo 2007 1.6 Turbo - 16v

Shitet nga: Besnik 11 Shk 06:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 500 EUR

Viti: 2007
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E gjelbër
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Citroën
Modeli: Berlingo
Vetura eshte ne gjendje shum te mire. Motorri 1.6. - 16 v . Ka fuqi te madhe dhe shpenzime teper te vogla. 4.8 100kl h. Setin komplet, e ka te ndrruar ne 140. 000 kl. Servisin ne 158.000 kl. Regjistrim ka deri me 04-07-2016.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim