Citroen Berlingo

Shitet nga: Haki zeqiri 02 Qer 00:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2006
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Citroën
Modeli: Berlingo
Shitet Vetura Per (pun) Citroen Berlingo
Vetura e Sapoardhur Nga Gjermanija
Ne Gjendje Shum Te Mir Teknike
Km Te Garantuara 196000
i sapo doganuar dhe regjistruar
Posedon:
AIR BAG
ABS
HIDRAOLIK
DY ULSE
TRI DYER
RADIO
CD RADIO
ESP
SRS

Per info ma te hollsishme kontaktoni ne numrin:
+377 44 676 620 (viber)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim