CITROEN C2 1.6

Shitet nga: arben 22 Mar 16:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 500 EUR

Viti: 2007
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Citroën
Modeli: C2
Citrorn c2 1.6 benzin 90kw ne gjendje shum te mir teknike. E sapoardhur nga gjermania veten me dogan dhe homologim te paguar kontakt 044610389
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim