Vetur

Shitet nga: Arben 15 Mar 19:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 500 EUR

Viti: 2007
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Citroën
Modeli: C2
Shitet vetura e posardhur nga Gjermania esht e doganuar dhe me Homologim te kryer , 1.6 , 16v 90kw gomat e dimrit 16"
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim