citroen c2

Shitet nga: arben 15 Mar 20:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 500 EUR

Viti: 2007
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Citroën
Modeli: C2
shes citroen vtr 1.6 16v ka fuqi 90kw ka doganen e pagume si dhe homologin ka homa dimri te reja 16"
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim