Citroen C3 1.4 U Shit 2600

Shitet nga: Leutrim 01 Dhj 23:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 800 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Citroën
Modeli: C3
Shitet vetura Citroen C3 1,4 dizell, Vetura nuk eshte hipotek mund te verifikohet lirisht Vetura gjendet ne Ferizaj, Vetura eshte ne gjendje te mir optike dhe teknikee, Vetura posedon Abs, komanda ne timon, Klimatronik 2 sezonal, Rrypin dhe setin e ules te posa ndrrume, Me ni fjalt vetura eshte krejt ekstra, Pres blers serioz.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim