U SHIT FLM MERRJEP NGA AUTO XENI

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AUTO SALLONI XENI 03 Dhj 17:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 900 EUR

Viti: 2007
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Citroën
Modeli: C3
SHES CITROEN C3 1.4 HDI VITI I PRODHIMIT NE FUND TE 2006 ESHT SHUM NE GJENDJE TE MIR TEKNIKE DHE SHUM I RUJSHEM SI MRENA DHE JASHT HARGJIMET SHUM TE VOGLA POSEDON ;KLIMA.ABS.AIRBAG.HIDROLIK.CENTRALL.GJAMAT ME RRYM PASQYRET ME RRYM REGJISTRIM 8 MUAJ PER ME SHUM NE NR 045632723
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim