Citröen C4 full extra Panoram -05

Shitet nga: Durimi 06 Shk 12:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 550 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Citroën
Modeli: C4
Shes citröen c4 full extra , klim , dritare elektronike , frena abs , 5 dyr , ne gjendje shum te rregullt , shpenzime te vogla 1.6 HDI , diesel , veture ekonomike - familjare per 5 persona , i ardhur nga zvicrra , vet ja kam bere doganen dhe regjistrimin , 10 muaj regjistrim , tabela rks 05... nuk boj mdrrim /mundsisht veq persona serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim