U SHIT FLM MERRJEP NGA AUTO XENI

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AUTO SALLON XENI 15 Pri 17:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 200 EUR

Viti: 2007
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Citroën
Modeli: C4
SHES CITROEN C4 1.6 HDI EXCLUSIVE VITI I PRODHIMIT NE FUND TE 2006 ESHT SHUM NE GJENDJ TE MIR TEKNIKE DHE I RUJSHEM SI MRENA DHE JASHT HARGJIMET SHUM TE VOGLA POSEDON LIBER TE SERVISTI 3 QELSA RRYPIN DHOMZOR TE NDRRUAR 4 GUMA TE DIMRIT POSEDON :KLIM,ABS,AIRBAG,ESP,BORDKOPJUTER,PULLA NE VOLLAN SENZORA PARKINGU FELLNE REGJISTRIM 1 VIT PER ME SHUM NE NR 045632723
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim