citroen c4

Shitet nga: Trimi Jashari 10 Shk 19:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2007
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Citroën
Modeli: C4
SHES CITROEN C4
6 SHPEJSI
VITI PRODHIMIT NE FUND 2006
SHPENZIMET 100KHM 5.5
KLIMATRONIK TEMPOMAT
BORDKOMPJUTER
PASQYRET ME RRYM DHE NXEMJE
6 SHPEJSI
ME GOMA TE MIRA
E POSA SERVISUAR,( FILETERA ,ULJE,RRYPIN E BRENDSHUM TE MOTORRIT TE NDRRUAR )
E REXHISTRUAR DHE DOGANUAR NE MENYR TE RREGULLT
REGJISTRIM DERI NE MUAJIN E 11
NUK KA NEVOJ ASNJE INVESTIM ME TE VOGLIN KOMODITETI I SHUM I RUAJTUR
MUNDSI NDRRIMI
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim