Citroen C5

Shitet nga: Sabri 21 Shk 11:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2010
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Citroën
Modeli: C5
Shes veturen Citroen C5 2010 i doganuar.
posedon senzorat,automatic,karriket full opsion
Dhe e gjith vetura osht Full opsion
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim