Vetur

Shitet nga: Rushit 28 Gsh 22:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 600 EUR

Viti: 2001
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Citroën
Modeli: C5
Shitet vetura e ardhur nga zvicrra esht ne gjendje shum te mir dhe shum e ruajtur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim