Shitet Vetura

Shitet nga: besim 15 Tet 16:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 650 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Citroën
Modeli: SAXO
Makina është ne gjendje te rregullt posedon rregjistrim deri me 20.04.2016.Si dhe nuk eshte ne hipotek bankare.
Faliminderit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim