Citroen C3 1.1 Benzin-ME KLIME-i ardhur nga ZVIC..

Shitet nga: Naim 10 Maj 14:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 100 EUR

Komuna: Ferizaj
Shes citroen C3.1.1 benxine-viti 2005-me klime- gjamat me rryme-hapje me telekomande-airbag-Abs-vetura eshte ne gjendje te mire teknike dhe optike-qmimi i volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim