Citroen C4, 2.0 diesel, sapo doganuar. Exclusive

Shitet nga: Xheti 17 Maj 20:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Citroen C4, 2.0, Diesel, 6 shpejsi, 4 dyer, I sapo doganuar, importuar nga Zvicrra, Posedon: Klimatronic, Abs, Esp, Servo, Tempomat, Board computer, Karrikat me nxemje, Park cenzora para dhe mbrapa, Navigationsystem, 9 airbags, Alarm, Centrall, Hapje qendrore, 4 gjama me hapje qendrore, Radio CD+ MP3, Alufelge, Liber servisi, Kerri esht ne gjendje mir teknike. Per ma shum informata kontaktoni ne ket numer: 044808009. Mos dergoni email ose sms.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim