Daewoo Matiz

Shitet nga: astrit 19 Nën 09:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 250 EUR

Viti: 2001
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Daewoo
Modeli: Matiz
vetura edht ne gjendje shum t mir teknike dhe optike 850 kubik
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim