Daihatsu Cuore 1.0 2007

Shitet nga: Xheme 17 Pri 19:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2007
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Daihatsu
Modeli: Cuore
Shitet vetura Daihatsu Cuore 1.0 Vetura ashtea ardhur nga Zvicrra E regjistruar ne 05-2015 ne Ks Vetura posedon abs,ac,sistemin antireshqitje,air baga,ulse levizese (ulset e mbama levizin para dhe mbrapa) kilometratrate garantuara shpenzimet teper te vogla
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim