Dodge durango 4.7 benzin + plin direkt ndizne rk..

Shitet nga: dodge 04 Mar 13:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
dodge durango viti 2005 automatik 4.7 benzin plus plini direkt dizne vetem plini 700 euro e ka karrikat likur
esht i regjistruar ne rks dhe i ka 7 ulse
Ne gjendje perfekte


telefon > 044 / 130 -438
Vetura gjindet ne ferizaj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim