Dodge Journey

Shitet nga: Visar 08 Dhj 21:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

9 500 EUR

Viti: 2009
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E zezë
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Dodge
Modeli: Journey
Dodge Journey
Vetura posedon =
Klima
Tv para dhe mbrapa
Kamera mbrapa parkingi
Senzor
2009
186000km
2.0L motor golf 5
7ulse me tv mrapa
Vetura gjindet ne France
Vetura esht shum e rujtne
Qmimi 9500
044532918
049728666Postuar nëpërmjet celularit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim