Eshte shitur flm merrjep

Shitet nga: 044618628 26 Maj 20:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-   3 750 EUR

Komuna: Ferizaj
12345


viti dhe tdhanat e km jan gabim
--------------------
km 143 mi te vetat
viti 2006 06 muaj
1.7 dizell
Klim
regjistrimi dyte ne rks
komanda n vollan
cd opel
Fellne me goma te reja
4 dyer
drita mejgulle
E servisuar me rregull
Motorr ECOTEK
Ne gjendje shum te mire
ngjyre e zez metalike
cmimi i volitshem


Kontakti deri ora 21
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim