FIAT DUCATO 2.3 JTD -06 NDRRIM I MUNSHEM

Shitet nga: Ibrahim 03 Mar 14:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
ne gjendje te shkelqyer , i ardhur nga zvicrra , 136000 km te garantune , si dhe tash eshte regjistruar ne ks , 1 vit regjistrim , dyer ne te dy anet anash (5 dyer) , dy pare qelsa , xhamat elektronik ,mbyllje qendrore ,senzor mrapa , cd , pasqyret elektronik me nxemje , air bag, abs etj etj.....
ndrrim i munshem me naj vetur si
golf 4 , ,bmw , mercedes etj....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim