FLM merr jep u shit opel senatori

Shitet nga: VISAR 24 Krr 21:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Komuna: Ferizaj
SHES OPEL SENATOR I VITIT 1990 NE GJENDJE SHUM TE MIR TEKNIKE DHE OPTIKE KA KLIM KARRIKA ME NXEMJE LIKUR NE RKS PO REGJISTRIM I SKADUAR PO DENIM NUK KA AS NI DIT E SHES URGJENT MUNI ME KONTAKTU EDHE PERMES VIBERIT NQET NUMER 044591765 VETURA ASHT 3.0 BENZIN PA PLIN-BEJ-NDRRIM-EDHE-ME-TRAKTOR
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim