Fiat Bravo 1.9d 2010

Shitet nga: Sulejman gashi 09 Pri 18:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 100 EUR

Komuna: Ferizaj
••Shitet automjeti ••
Fiat Bravo 1.9 diezell
Viti : 05. 2010
Km: 204000
Hargjimet : 6l / 100km
Automjeti posedon: Servo , park senzora mbrapa me tinguj , klim. e shum tjera

Automjeti osht ne gjendje te rregullt dhe me tabela te huaja i po sa ardhur nga zvicrra ( i pa doganuar)

Qmimi : 4100

Ose mundesi kompenzimi me pun per lyerjen e shtepise .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim