Fiat Brawo -01

Shitet nga: fiat brawo 11 Mar 16:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Komuna: Ferizaj
shes fiat brawo 1.6 benzin 16W shum i ruajtur ka shum shpenzime te vogla vetura asht e ardhur ja jashti regjistrimin e par ne kosov ja kom ba vetum une vetura asht ne emer tem vetura posedon ABS , AIRBEG , MUZIKA FABRIQKI , GOMA TE REJA SI TE DIMRIT PO ASHTU DHE TE VERES servisimin e ka te kryer ... me nje fjal vetura asht Tip Top

Flm PEr mirkuptim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim