Fiat Cromo dizel -06

Shitet nga: Driton 06 Shk 20:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
shes fiat cromo 1.9 dizell viti prodhimit 2006 me tabelta italiane pa dogan dhe alfo romeo 1.9 dizell viti 2002 tabela italiane pa dogan makinat jan ne gjendje te rregullt ju faleminderit per mirkuptim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim