Fiat Bravo

Shitet nga: Naser 17 Nën 19:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

950 EUR   1 500 EUR

Viti: 1999
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Fiat
Modeli: Bravo
Nuk posedon regjistrim, eshte qlajmeruar. Gjendja e vetures: Nevoitet ti nderrohet auspui pasi ben pak zhurme dhe gjamin para e ka te krisen pak. Qmimi i negociushem
Shkruani edhe ne viber nese deshironi te dini me detaishte.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim