Pikap

Shitet nga: Ali 29 Mar 12:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Fiat
Modeli: Doblo
pa dogan i iportuar nga zvicra diezel 1.9 me klim dhe goma te dimrit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim