Fiat dukato 2.5 disel-regjistrim deri ne muajin 9

Shitet nga: Naim 20 Pri 20:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 1996
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E verdhë/artë
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Fiat
Modeli: Ducato
Shes fiat dukato 2.5 disel- viti 96- kombi eshte ne gjendje te mire teknike ne motor dhe mbrenda eshte i mire ka pak korizion mirepo punon mire dhe ne gjendje shume te mire teknikeka regjistrim deri ne shtator.per me teper info: 044-259-368 si dhe viber +386-49-259-368.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim