Shitet ose ndërrohet vetura Fiat Ducato 2.5

Shitet nga: Sejdi 08 Nën 01:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 1990
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Fiat
Modeli: Ducato
Shitet ose ndërrohet me ndonjë veturë më të vogël,vetura është në gjendje të rregullt,me 1 vjet regjistrim,pesha maksimale e ngarkeses 1150.Kamionete me dy dyer dhe tri ulese.
Qmimi sipas marrëveshjes.
Nr.kontakti: 044456295
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim