Fiat fiorino 1,7 disel

Shitet nga: Fiat fiorino 03 Pri 15:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Viti: 1999
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Fiat
Modeli: Fiorino
Shitet fiat fiorino 1,7 disel
Pikapi asht ne gjendje te mire teknike
Dhe optike
Fiati ka denim 300 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim