shes pikabon e posa ardhur nga zvicrra

Shitet nga: aid 18 Shk 11:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2001
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Fiat
Modeli: Fiorino
Shes pikabon e posa ardhur nga CH me liber servisit deri 190000 km tash 198000 ne gjendje te rregullt 1.4 benxin plin karrigat gjysem lekur libreza esht e qlajmruar dhe e posedoj un ne gjendje perfenke 045 809 032
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim