Fiat Punto Special per marakli

Shitet nga: Fiat 21 Mar 09:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E zezë
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Fiat
Modeli: Punto
Shes Fiat Punto 1.8 16v HGT Abarth ne gjendje te rregullt kilometrat 126 mij te garantuar me liber te servisit fellnet Crom 17coll spojlerat special karrigat sport i punuar special ne zvicerr siq shifet ne foto Abs Airbag Klim Dritat Xenon per info me te hollsishum mund te kontaktoni dhe ne viber
ndrrim i mundesh n'varet me qka..?
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim