FIAT SCUDO 2002 - GJENDJE PERFEKTE !!

Shitet nga: Albion 19 Jan 21:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 400 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E gjelbër
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Fiat
Modeli: Scudo
SHES FIAT SCUDO 2.0 DIZEL , NE GJENDJE TE SHKELQYER TEKNIKE SI DHE OPTIKE , KA REGJISTRIM EDHE 5 MUAJ , E KA TE LEJUAR TI VENDOSEN EDHE NIPARE ULESE MBRAPA...
QMIMI ESHTE 2400 EURO , BEJ EDHE NDERRIM.

NUMRI KONTAKTUES: 045/689-474....049/446-440
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim