Flm u shittttttt

Shitet nga: Auto salloni aldioni 19 Shk 13:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-   2 444 EUR

Komuna: Ferizaj
shes smart 600 kubik vetura asht me tabela rks asht
shum ne gjendje te mir teknike dhe optike asht i rujtun
si mrenda ashtu dhe jasht
posedon gjamt me rrym abs esp alarm panaram nalt etj etj

nr kontakt 045 97 47 48
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim