Ford Fiesta benzin -00

Shitet nga: Bini 02 Mar 18:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Komuna: Ferizaj
Asht ne gjendje perfekte posedon klim dhe ka amortizera kon asht sport auto sport ardhun nga gjermania
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim