Ford galaxy 2004

Shitet nga: Perparim 29 Mar 23:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 800 EUR

Komuna: Ferizaj
Ford galaxy 2.3 benzin
Me tabela te zvicrres
Ne gjendje shum te mire
Veture familjare me 7 ulese
Posedon
Klime
Abs
Airbag
Srs
Navigacion
Tempomat
Cenzora
Dhe shum sene te tjera
Posedon gjithqka qe nje veture mund ti ket
Vetura eshte ne zvicerr por vjen se shpejti
Bej ndrrim me golf 4 ose
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim