ford kamjonet

Shitet nga: mehmet 17 Pri 23:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 000 EUR

Viti: 1996
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 0 - 4 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: Aerostar
shesh kamjoneten ford dizell 2.5 me srs airbag ngjendje shum te mir per per me shum informata thirrni ne nr 045 539 645 si dhe ne viber + 37745539645
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim